• Zmień rozmiar tekstu
  • Urlop

Urlop

Postprzez Litala » 22 gru 2018, o 17:11

Urlop wcale nie musi kojarzyć się z gorącymi plażami, drinkami i leniuchowaniem. My bardzo lubimy aktywne wycieczki i nawet jak mam parę dni urlopu to ogarniamy wycieczkę do któregoś z Polskich miast. Ostatnio byliśmy na bardzo wyczerpującej wycieczce w Warszawie, no ale jest tam co zwiedzać. Dopiero wypoczęliśmy wieczorem w Roots http://therootsbar.com/#section-the-roots Bardzo fajny bar. Ale nogi to już nas mega bolały.
    Litala

Re: Urlop

Postprzez misi3k » 18 sty 2019, o 09:27

hej,
    ja uwielbiam spędzać urlopy aktywnie, zawsze wybieramy dobrego przewoźnika, który dobrze zna region i w terminie dostarcza nas na miejsce wypoczynku :) jeśli chcecie znaleźć dobrego przewodnika to polecam wam poznać dobre firmy autokarowe Udanych wakacji !
    misi3k

Postprzez MarekBilski » 4 mar 2019, o 21:16

Aktywne wakacje sa super jesli ktoś lubi taką forme odpoczynku. Ja raczej wolę leniuchowanie dlatego w tym roku jak co roku wybieram się nad morze z rodziną. Znalazłem fajne miejsce w Pobierowie - Domy Skandynawskie - to takie domki letniskowe w wysokim standardzie. Domki są bardzo blisko morza więc w każdej chwili mozna udac się na plazę. Poza tym w Pobierowie jest wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych więc na pewno fajnie spędzimy czas.
    MarekBilski

Postprzez murawskian » 5 mar 2019, o 11:24

Moim zdaniem najlepszy urlop to taki, podczas którego można zarówno aktywnie spędzić czas, jak i po prostu się zrelaksować, dlatego najczęściej urlop spędzam w Popradzie, gdzie znajduje się bardzo rozbudowany park wodny AquaCity - uwielbiam wędrować po górskich szlakach a potem wygrzewać się w termalnych wodach :D
    murawskian

Postprzez Warito » 15 mar 2019, o 12:32

Jak ktoś chce skorzystać z oferty sprawdzonego biura turystycznego to polecam zajrzeć na stronę https://www.travel-concierge.com.pl/. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie, tym bardziej że dzięki temu można w krótkim czasie wszystko załatwić i nie przejmować się formalnościami. Taki wyjazd będzie długo zapamiętany i pozwoli odpocząć oraz się zrelaksować.
    Warito

Postprzez rozrabiara » 18 mar 2019, o 07:16

My w tym roku chcemy część urlopu spedzić w górach część nad morzem. Dlatego powoli zaczynam przeglądać oferty Sun and Snow by zarezerwować dla nas apartamenty. Fajna oferta, bo mają propozycje i w miejscowościach wypoczynkowych w górach, nad morzem , mazurach itp. W jednej firmie zarezerwuję apartamenty w różnych regionach kraju.
    rozrabiara

Powrót do Komentarze do sesji