• Zmień rozmiar tekstu
  • Kuchnia, jakie wykończenie?

Kuchnia, jakie wykończenie?

Postprzez molmas33 » 25 kwi 2019, o 07:01

Zastanawiam się nad tym jak urządzić i wykończyć swoja nową kuchnie. Znajomy podpowiedział mi abym zatrudnił ta firmę https://centrumszkla.eu/szklo-do-kuchni/ do wykończenia szkłem hartowanym. Podobno bardzo dobrze się oni znają, a dodatkowo takie szkło prezentuje się na prawdę fenomenalnie i nowocześnie. Co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem to dobry pomysł?
    molmas33

Re: Kuchnia, jakie wykończenie?

Postprzez carmen » 7 maja 2019, o 06:56

Szkło hartowane wygląda naprawdę fajnie i jest łatwe w utrzymaniu czystości, ale mimo wszystko trzeba uważać, bo to jednak szkło. Moja znajoma rozbiła swój panel po tygodniu od zamontowania, a firma która jej to robiła nie uwzględniła reklamacji, nawet nie chcieli jej tego zdjąć.
    carmen

Postprzez ivonicz » 8 maja 2019, o 13:58

A jakie macie zdanie o używaniu naczyń porcelanowych w domu na co dzień ? Bo ja chciałam sobie taki komplet kupić i mam mętlik w głowie. Bardzo spodobały mi się Filiżanki Ćmielów Ktoś używa na co dzień porcelany w domu ?
    ivonicz

Postprzez rozrabiara » 17 maja 2019, o 10:34

Ja ostatnio dotarlam do takiej oferty https://4gift.pl/ W zakładce gadżety do kuchni znalazłam wiele ciekawych propozycji, ktore mogą dodać ciepłego klimatu. Moim dzieciom bardzo spodobały sie solniczki. A mi wpadła w oko foremka do jajek - Robot. Myślę że teraz bez problemu przekonam ich do sadzonych jajek.
    rozrabiara

Postprzez AgaD » 21 maja 2019, o 10:11

W kwestii wszelkich akcesoriów do kuchni ufam tylko superwnetrze.pl. Wspaniały sklep z ogromną ofertą i zawsze jak do nich zajrzę to nie potrafię sie oprzeć, żeby czegoś nie kupić. Ostatnim razem było to samo, chociaż nie kupiłam kolejnego gadżetu, a nowe krzesła, na których widok wręcz oszalałam. Mówię Wam coś pieknego, a jakie wygodne i chociaż to był w ogóle nie planowany zakup to jestem z niego bardzo zadowolona. Te w porównaniu ze stojącymi już w schowku taboretami to pełen luksus.
    AgaD

Postprzez kobietabiznesu » 30 maja 2019, o 09:01

Oj, ja niestety nie zdecydowałabym się na taką kuchnię ze względu na koszt. Wolę coś tańszego, co mogę wymienić po kilku latach gdy mi się znudzi. Obecnie w kuchni mam meble z tego sklepu https://sklep.akord.net.pl/43-szafki-kuchenne. Wyszło bardzo tanio, meble mam już od 3 lat i powoli myślę o ich wymianie na jakiś inny, modniejszy kolor.
    kobietabiznesu

Postprzez Telimena78 » 10 cze 2019, o 10:24

Jeśli ktoś chciałby naprawdę ładną kuchnię to firma wiór Płyt z wyszkowa projektuje i wykonuje piękne meble ,nie tylko kuchenne. Moja siostra zamówiła u nich akurat kuchnię i jest bardzo zadowolona i z samych mebli jak i z współpracą z tą firmą.
    Telimena78

Postprzez Andzia » 12 cze 2019, o 17:08

Z jakiej firmy polecacie sprzęt typu kuchenka, piekarnik, okap czy lodówka?
    Andzia

Postprzez Jeremi » 12 cze 2019, o 18:16

Gdyby interesowały Cię zamrażalki, to niedawno kupiłem zamrażarkę skrzyniową w sklepie Magnum Pro https://magnum-pro.pl/gastronomia/chlodnictwo.html i jestem bardzo zadowolony. Co prawda jest to firma, w której przeważnie zaopatrują się restauracje czy inne punkty gastronomiczne lub sklepy, ale wśród ich asortymentu można znaleźć rzeczy, które przydatne są w każdym domu, w kuchni. Mojej żonie na przykład wpadła w oko solidna, drewniana deska do krojenia i chyba skusi się na nią.
    Jeremi

Powrót do Po godzinach