• Zmień rozmiar tekstu
 • arabyfx

  arabyfx

  Postprzez doaausef3li » 15 paź 2018, o 00:29

  Chociaż John Bolinger zaleca wartość średniej ruchomej w oparciu o 20 cykli, zmienna ta jest zoptymalizowana poprzez zmianę jej na różnych rynkach, w różnych instrumentach iw różnym czasie. W praktyce stosowana jest maksymalna 20-dniowa średnia ruchoma.
  افضل شركات التداول الالكتروني
  Wzory obliczeniowe;
  Średnie pasmo Bollingera = 20 dziennych średnich ruchów
  Top Bollinger Band = średni zakres Bollingera + 2 odchylenie standardowe
  Dolny pasek Bollinger = średni pasek Bollingera - 2 odchylenie standardowe
  افضل شركات الوساطة المالية
  Zgodnie z charakterystyką rynku i narzędzia inwestycyjnego, wartość odchylenia standardowego zmienia się wraz z okresem opartym na pasmach Bollingera. na przykład Doświadczony analiza techniczna 20 należałoby powiedzieć 50 zamiast wersja 2,5 odchyleń standardowych być stosowana, jeśli średnia stosowane-okresu. Jeżeli okres odchylenia standardowego zostałaby ustalona na 10 dni, a nie tylko pociągnięcie określony w 1.5.
  John Bollinger mówi, że ceny, które składają się na podstawowe zasady zespołów Bollingera, są wysokie i niskie. Wzrost i spadek w kierunku zakupu - cena w celu dostarczenia i sprzedaży decyzji i wskaźniki mogą być wykorzystane, aby porównać ruch podkreśla. John Bollinger zwraca uwagę na następujące punkty: Sprawdź, aby określić mobilność czekać, aby potwierdzić stan dwóch wskaźników z tej samej kategorii jest źle, a ratyfikacją wskaźnik głośności z Osilotör z sygnałami Bollingera dając pierwszeństwo podkreślić, że produkują więcej udanych wyników.
  doaausef3li
   
  Posty: 1
  Dołączył(a): 10 paź 2018, o 12:02

  Re: arabyfx

  Postprzez bizn » 27 mar 2019, o 19:13

  Witam, co sądzisz o metodzie bryce gilmore'a overbalance? Ostatnio widzę pełno reklam z Polakiem, który grał u niego w biurze
  bizn
   
  Posty: 1
  Dołączył(a): 27 mar 2019, o 19:10


  Powrót do Gra giełdowa

  Kto przegląda forum

  Użytkownicy przeglądający ten dział: valere i 1 gość

  cron